پیگیری سفارش

پیگیری سفارشاتبه صفحه پیگیری سفارش خوش اومدین! وضعیت های دریافت سفارش و در حال انجام یعنی سفارشتون پرداخت شده و سیستمی تایید شده.

در انتظار بررسی یعنی در حین ثبت سفارش کارت به کارت رو انتخاب کرده بودین و هنوز پرداخت سفارشتون تایید نشده (اگه روی این وضعیت بود پس از پرداخت زنگ بزنید)

مرحله بعدی بسته بندی هست که یعنی یکی از همکارامون به صورت دستی این وضعیت رو انتخاب کرده و داره بسته تون رو آماده می‌کنه.

وضعیت تکمیل شده یعنی سفارش شما ارسال شده. البته ممکنه هنوز تو راه باشه و به دستتون نرسیده باشه. در این صورت اگه سفارشتون با تیپاکس و پست ارسال شده باشه با کلیک روی دکمه ی سبز پیگیری از پست/تیپاکس پایین سمت راست به سایت تیپاکس یا پست منتقل میشین و وضعیت دقیق مرسوله تون رو می بینید. اگه هم با پیک تهران ارسال شده باشه که انقد سریع می رسه به دستتون که نیازی به پیگیری نیست.

اگر در صفحه ی پیگیری پست پیام “اطلاعاتی از رهگیری مرسوله شما در دسترس نمی باشد.” را مشاهده کردید در نظر داشته باشید متاسفانه اطلاعات مرسولات پستی با تاخیر در سایت پست قرار می گیرند و لازم است ساعاتی بعد مجددا مراجعه بفرمایید.

آخرین وضعیت، تحویل شده هست که فعلا دقیق نیست و به طور سیستمی ۴ روز بعد از زمانی که سفارشتون تکمیل شده بشه، سفارش به وضعیت تحویل شده انتقال پیدا می کنه. هرچند قبل از تایید سیستمی خودتون هم از بخش آرشیو سفارشات در منوی کاربری بالا سمت چپ سایت می تونید تایید کنید که سفارش به دستتون رسیده.