موزیک پشت خط تلفن مدل SP6065

بلافاصله پس از شروع پخش فایل معرفی اولیه دستگاه موزیک پشت خط تلفن، کلید ولوم را به مدت 4 ثانیه نگهدارید.
به احتمال زیاد رم دستگاه آسیب دیده و یا سوکت کارت حافظه خراب شده است. لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
در صورت عدم استفاده از تعویض اتوماتیک دستگاه، به دلیل پخش 24 ساعته‌ی دستگاه موزیک پشت خط تلفن، صوت در حال پخش خراب شده است و یا آن قسمت رم آسیب دیده است. ابتدا صوت یا گروه صوتی را تعویض نمایید. در صورت عدم رفع مشکل لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
رم دستگاه و یا اطلاعات صوتی روی آن خراب شده است. لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
جک خروجی صدای دستگاه(مادگی مونو) خراب شده است. لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
کابل برق خراب شده است و یا ترانس داخل دستگاه سوخته است. ابتدا با یک کابل برق دیگر دستگاه را تست نمایید. سپس در صورت تداوم مشکل لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
صدا از ترانس داخل دستگاه می‌باشد. ضرورتی برای تعمیر وجود ندارد. در صورت تمایل به رفع این صدا لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.

موزیک پشت خط MP3

رم روی دستگاه نمی باشد یا رم دستگاه خراب شده است و یا سوکت کارت حافظه آسیب دیده است. در صورت تردید به خرابی رم دستگاه، رم را داخل کارت خوان (رم ریدر) همراه دستگاه گذاشته و به پورت USB کامپیوتر متصل نمایید. ابتدا رم را با fat32 فرمت کنید و سپس اصوات دلخواه(حداقل بیست مورد یا کپی از فایل اصلی جهت افزایش عمر رم) را درون یک فولدر (new folder) بریزید و همان فولدر را روی رم قرار دهید یا برای دریافت آرشیو اصلی 1500 موزیک صوت پرداز دستگاه را به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید(انجام این کار دارای هزینه می‌باشد) و یا آرشیو محدود را به صورت رایگان از اینجا دانلود نمایید. در صورتی که با این راه موفق نشدید و یا محتویات رم باز و دیده نمی شود، رم یا سوکت رم شما خراب می‌باشد. شما می توانید رم دیگری تهیه کنید. ابتدا با fat32 فرمت نموده، سپس حداقل بیست فایل mp3 یا کپی یک فایل را داخل یک فولدر بریزید و فولدر را روی رم دستگاه بگذارید و یا جهت تعویض رم و دریافت آرشیو 1500 موزیک، دستگاه را به دفاتر صوت پرداز ارسال نمایید و یا آرشیو محدود مخصوص سایت را از اینجا دانلود نمایید. جهت بالا رفتن عمر رم و سالم ماندن اطلاعات داخل رم از حالت تعویض اتوماتیک دستگاه استفاده نمایید.در صورتی که محتویات داخل رم دیده می‌شود، سوکت کارت حافظه خراب می‌باشد. در این صورت لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
هنگام پخش فایل معرفی اولیه دکمه next را دو ثانیه فشار دهید اگر با اینکار مشکل حل نشد محتویات رم را روی کامپیوتر کپی نمایید. سپس رم را با fat32 فرمت نمایید و مجددا دایرکتوری صوت پرداز روی رم کپی نمایید.
ابتدا رم را با fat32 فرمت کنید و سپس اصوات دلخواه(حداقل بیست مورد یا کپی از فایل اصلی جهت افزایش عمر رم) را درون یک فولدر (new folder) بریزید و همان فولدر را روی رم قرار دهید یا برای دریافت آرشیو اصلی 1500 موزیک صوت پرداز دستگاه را به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید(انجام این کار دارای هزینه می‌باشد) و یا آرشیو محدود را به صورت رایگان از اینجا دانلود نمایید.
جک خروجی صدای دستگاه(مادگی مونو) خراب شده است. لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
صدا از ترانس داخل دستگاه می‌باشد. ضرورتی برای تعمیر وجود ندارد. در صورت تمایل به رفع این صدا لطفا دستگاه را با هماهنگی قبلی به یکی از دفاتر صوت پرداز ارسال فرمایید.
برای دانلود دفترچه راهنمای دستگاه روی اینجا کلیک نمایید.
جهت دانلود دفترچه راهنمای دستگاه روی اینجا کلیک کنید.