درباره صوت پرداز

به نام خدا و عرض سلام
مجموعه صوت پرداز از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با تولید موزیک های پشت خط تلفن آغاز کرد، تعداد موزیک کم و از پردازنده استفاده نشده بود اصوات روی آی سی حافظه EEPROM ذخیره می شدند.
از سال ۱۳۷۹ اعلام طبقات آسانسور را نیز به تولیدات افزوده شد در این مورد هم تعداد موزیکها محدود بود، ولی از پروسسور ۸۹۵۱ برای مدیریت دستگاه بهره برداری شده بود، که از همین پروسسور برای ارتقاء دستگاه موزیک پشت خط نیز استفاده شد اما هنوز محدودیت تعداد و زمان موزیکها برقرار بود.

در آن سالها از آی سی های ذخیره صدا مانند ISD2560 برای تولید دستگاه موزیک پشت خط تلفن مدل ضبط و پخش و همچنین دستگاه تلفن گویا، بهره برداری شد اما با ورود تکنولوژی رمهای SD و MICROSD به بازار جهانی، کارخانه تولید کننده آی سی های ذخیره صدا، تولید خود را متوقف کرد چرا که حجم اطلاعات بسیار کمتری در مقایسه با رمهای جدید برای ذخیره سازی داشت.

به همین دلیل، تولید دستگاه تلفن گویا را متوقف کردیم و ما نیز به فکر طراحی و تولید دستگاهای موزیک پشت خط تلفن مدل پخش و ضبط و پخش با استفاده از رمهای SD افتادیم که برای تولید از رمهای ۳۲ مگابایتی استفاده کردیم که البته تهیه آن نیز با مشقاتی روبرو بود و به تعداد انگشتان دست از هر مغازه تعمیر موبایل تهیه می کردیم. البته اکنون از رمهای ۴ و ۸ گیگابایتی استفاده می شود که به وفور در دسترس می باشند.

آخرین مدل موزیک پشت خط MP3 بوده که ۱۵۰۰ صوت کامل در ۲۱ دسته مختلف برای سلایق مختلف را در خود جای داده است و ۶ گیگا بایت فضای خالی در رم در دسترس دارد تا استفاده کننده با اصوات مورد علاقه خود آن را پر کند.

از همین تکنولوژی برای تولید دستگاهها و بردهای اعلام طبقات آسانسور نیز استفاده کردیم که ۱۴۰۰ صوت کامل را در خود جای داده و ۴۴ توقف را با نامهای مختلف برای طبقات مختلف ،دارا می باشد.

ازسال ۱۳۸۷ دستگاه ضبط مکالمات و منشی تلفنی با تکیه بر پروسسور ATMEGA32 و رمهای MICROSD طراحی و تولید گردید که به سرعت پروسسور آن به ATMEGA64 ارتقاء یافت.

۲ سال بعد دستگاه ضبط مکالمات ۲ خط با همان تکنولوژی طراحی و تولید شد.

البته در سالهای اول تولید، دستگاه های ضبط مکالمات و منشی تلفنی تک خط و ضبط مکالمات دو خط،  از کیفیت لازم برخوردار نبود که از این بابت از مصرف کنندگان و همکاران عزیز پوزش می طلبیم، ولی اکنون هر دو دستگاه از استحکام و کارآیی بالا برخوردار بوده و رضایت کامل استفاده کننده گان را به دنبال دارد.

از سال ۱۳۹۵ با تغییراتی در دستگاه موزیک پشت خط MP3، دستگاه موزیک سرویس بهداشتی و راه پله منازل را تولید کردیم، ودر سال ۱۳۹۷ همین دستگاه با آمپلی فایر قوی تولید گردید که برای سرویس بهداشتی عمومی، سالنها، فروشگاههای بزرگ و… کاربرد دارد.

اواخر سال ۱۳۹۶ دستگاه ضبط مکالمات ۴ کانال، با تکیه بر پروسسور پیشرفته آرم AT91SAM7X256  به بازار عرضه گردید که از همان ابتدا رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کرد.
ما به صورت منظم در جهت ارتقا کیفی و کمی محصولات خود، با تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری گام برمی داریم که این برگرفته از راهنمایی های شما عزیزان می باشد و مشتاقانه منتظر نظرات شما استفاده کننده و همکار گرامی میباشیم.

باعث افتخار ماست که قلب دستگاهای تولید و فروخته شده از سال ۷۵ هنوز می تپد.
پیروز و سربلند باشید.

تماس با ما