توجه: پس از پر کردن فرم انتهای این صفحه را کنترل فرمایید تا از ارسال شدن فرم اطمینان حاصل کنید.

منشور کار:

 1. ساعت کاری از شنبه تا چهارشنبه راس 9 تا ۱۸ و پنجشنبه ها از 9 تا ۱۴ می‌باشد و در طول این ساعات موبایل باید خاموش باشد. البته استفاده از تلفن های فروشگاه برای کارهای شخصی ضروری بلامانع می‌باشد. شرکت در روز های تعطیل رسمی تعطیل است. جمع مرخصی روزانه و ساعتی ۲ روز و نیم در ماه است.
 2. کاری که مدیر شما موافق آن است انجام شود و اگر مخالف است انجام نشود و اگر شک دارید، از او بپرسید. اگر مدیر در دسترس نبود با دیگر همکاران مشورت کنید و سپس طبق جمع بندی خود عمل نمایید و بعد زمانی که مدیر مربوطه در دسترس شد، از وی سؤال نمایید که آیا عملکردم درست بود؟
 3. نظم و ترتیب در همه چیز شامل ورود و خروج، پاکیزگی، چیدمان اساسیه و قطعات در انبار و تهیه‌ی لیست کدبندی شده A B C … طبق حروف الفبا مورد تاکید است.
 4. هر مطلبی که مدیر شما می‌گوید یادداشت نمایید و بعد از انجام تیک بزنید(TO DO LIST). در صورتی که فکر می‌کنید صحبت مدیر باید اصلاح شود، با او مباحثه کنید و سعی کنید همدیگر را متقاعد نمایید و در نهایت نظر مدیر را اجرا کنید. مدیر نباید نیازمند تکرار یک صحبت باشد که این امر ارزش شما را درمجموعه کم می‌کند.
 5. ذهن کنجکاو و خلاق داشته باشید و به زوایای کار مربوط به خود مسلط شوید. مدام در فکر ارائه‌ی راهکار، پیشنهاد و انتقاد در جهت رشد و بهره‌وری حداکثری مجموعه باشید.
 6. ما به همکارانمان به چشم یک شریک نگاه می‌کنیم، نه کارمند یا کارگر. یعنی به تناسب رشد کیفی و کمّی در کار، عواید مادی ایشان را افزون می‌نماییم.

کسب اعتبار و اعتماد بزرگ ترین سرمایه است و موجبات رشد روزافزون را فراهم می‌نماید.

فرد مورد نیاز در حال حاضر

فردی می‌خواهیم که در دفتر صادقیه فعالیت نماید که این فعالیت شامل مونتاژ برد الکترونیکی (درصورت نیاز نحوه‌ی مونتاژ برد را آموزش می‌دهیم) می‌باشد. فعالیت در این مجموعه تا ۳ ماه ۱۰۰% آزمایشی می باشد.

 1. در صورتی که به بندی از بند های ذکر شده‌ در منشور کار اعتقاد قلبی ندارید و یا فکر می‌کنید عملا نمی‌توانید به آنها پایبند باشید لطفا فرم ارسال نفرمایید.
 2. محل سکونت اطراف صادقیه باشد.
 3. دارای مدرک دیپلم
 4. دانشجو نباشد.
 5. حداکثر سن 25 سال

پرداختی به شما:

12 میلیون تومان

بدیهیست میزان دریافتی شما بر اساس کمیت و کیفیت کار شما می‌باشد و در صورت پایین بودن نمره‌ی کمی و کیفی پس از تسویه حساب به همکاری پایان خواهیم داد.

میزان فعالیت شما سقف بالای حقوق شما را مشخص خواهد کرد.

فرم استخدام